Alsancaklı Tuğçe

Savaşçıların ana gövdesi sütuna dönüştü ve kampa ilk askeri denemesini yapmak üzereyken birçok acemi sorununun boğmasına hizmet eden yüksek askeri bir gösteri ile kamp yerinden çıktı. Onların hayran arkadaşları göz önüne alındığında, aynı gururlu ön ve düzen dizisi gözlemlendi, onların fiflerinin notaları uzaklaştıkça, ormanın uzunluğu, yavaşça göğsüne girmiş yaşayan kitleyi yutuyor gibi gözüküyordu.Emekli ve görünmez kolonun en derin sesleri dinleyicilere esintiyle yüzleşmekten vazgeçti ve en son serseri peşinde kayboldu; Ancak İngiliz generalin şahsiyetini koruyan bilinçli teşhir memurlarının önünde, olağandışı büyüklük ve konaklama yerleri olan bir kulübeye çıkmadan önce başka bir ayrılmanın işaretleri hâlâ kaldı. Bu noktada, yarım düzine atın toplandığı ve en azından ikisinin, kadınların insanlarını taşıdığı ve bu vahşi doğada şimdiye kadar rastlanmayan bir rantla kapandığını ortaya koydu. Üçüncüsü, bir subay görevlisinin zırvalarını ve kollarını giydi; Geri kalanlar, kutuların sadeliğinden ve kaçırdıkları dolaşan postalardan, pek çok adamın kabulü için uydurulmuştu, Görünüşte, hizmet ettikleri kişilerin zevkini zaten beklemekteydiler. Bu alışılmadık gösteriye saygılı bir mesafede, dalıcı gruplar halinde meraklı avcılar toplandı; Bazıları yüksek topçu askeri şarj aletinin kanı ve kemiklerine hayran ve diğerleri kaba merakın sıkıcı merakıyla hazırlıklara bakıyor.

Asyalı lolita sınıf arkadaşı  tarafından fena sikiliyor

Bununla birlikte, onun yüzü ve eylemleri ile, ikinci seyirci sınıfını oluşturanlara ne atıl ne de görünüşte çok cahil olmadıkları belirgin bir istisna oluşturan bir adam vardı.Bu kişinin kişisi son derece derecede haksız yere, herhangi bir şekilde deforme olmadan kaldı. Orantısız olarak, diğer erkeklerin tüm kemiklerine ve eklemlerine sahipti. Doğru, onun boyları dostlarınınkini geçti; Otursa da yarışın olağan sınırları içinde azalmıştı. Üyelerindeki aynı kontrature, bütün insan boyunca varolmuş gibiydi. Başı büyüktü; Omuzları dar; Kolları uzun ve sarkık; Elleri narin değilse küçüktü. Bacakları ve kalçaları neredeyse zayıflamaya, ama olağanüstü uzunluğa sahip ince; Karışık insan emirlerinin bu sahte üst yapısının bu kadar kabaca yetiştirildiği daha geniş temeller tarafından dışlanmış olmamış olsaydı, dizleri muazzam sayılırdı. Bireyin kötü hazırlanmış ve yargısız kıyafeti, beceriksizliğini daha belirgin hale getirmeye hizmet ediyordu. Kısa ve geniş etekleri ve alçak burunlu gökyüzü-mavi bir kat, kötülüğün en kötü canlandırmalarına kadar uzun, ince boynu ve daha uzun ve daha ince bacaklara maruz kalmıştı.

Videolara Yorum Bırakın

( E-posta adresiniz yayımlanmayacak.)

2 Yorumlar

  • Nakibe 2 hafta ago

    Tokat merkezden ben Nakibe. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım 06-06-2017 08:42:03

  • Berka 2 hafta ago

    Slm web sitesi vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım